HAKKIMIZDA

 

Firmamız Çevre Vidanjör  1999  yılında İSTANBUL- HALKALI ’DA vidanjör hizmeti vererek faaliyetine başlamıştır. Zaman içinde çevre hizmetlerine başlayarak çevrenin korunması amacıyla atık nakliyesi yapabilmek için atık taşıma lisansı almıştır. Bunun yanında rafinerilere ve fabrikalarda tank temizleme işleri yapılmaya başlanmıştır.
 
Çevre Vidanjör  1999 Yılında Çevre Vidanjör   İnşaat nakliye ve Kanalizasyon Temizlik  Ltd.Şti adı altında .Sürekli kendisini yenilemeyi misyon edinen Çevre Vidanjör   Müşterilerine daima en yeni teknolojik ürünlerle alanında en iyi hizmeti sunmaktadır. Çevre Vidanjör   Tecrübeli personel kadrosuyla müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Çevre Vidanjör   alanında uzman personel ve techizatıyla lavabo,banyo,tuvalet tıkanıklığı giderilmesi İŞLERİ, çevre düzenleme, evsel atık, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant,kanal kanalizasyon, fosseptik kuyularının iç temizliği ve her türlü vidanjör ihtiyacınıza hen hızlı şeklide cevap vermekteyiz.